Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 450LSU18000M90X241
450LSU18000M90X241
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 450LSU18000M90X241 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 450LSU18000M90X241
Fabrikant Rubycon
Beschrijving SCREW TERMINAL
Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
In Stock 449 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
6 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 450LSU18000M90X241 Fabrikant Rubycon
Beschrijving SCREW TERMINAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 449 pcs Data papier Lead Forming Codes SpecLSU Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 450V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 3.543" Dia (90.00mm) Serie LSU
ratings - Polarisatie Polar
Verpakking / doos Radial, Can - Screw Terminals Temperatuur -25°C ~ 85°C
montage Type Chassis Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 46 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden 1.236" (31.40mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 9.606" (244.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 18000µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C Capaciteit 18000µF