Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 450LSU3300M64X149
450LSU3300M64X149
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 450LSU3300M64X149 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 450LSU3300M64X149
Fabrikant Rubycon
Beschrijving SCREW TERMINAL
(in US Dollars)
20 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 450LSU3300M64X149 Fabrikant Rubycon
Beschrijving SCREW TERMINAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1887 pcs Data papier Lead Forming Codes SpecLSU Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 450V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 2.520" Dia (64.00mm) Serie LSU
Rimpelstroom @ Lage frequentie 12.5A @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 16.25A @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Verpakking / doos Radial, Can - Screw Terminals Temperatuur -25°C ~ 85°C
montage Type Chassis Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 46 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden 1.110" (28.20mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 5.984" (152.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 3300µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C Capaciteit 3300µF