Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 50NXA33MEFC6.3X11
50NXA33MEFC6.3X11
50NXA33MEFC6.3X11
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 50NXA33MEFC6.3X11 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 50NXA33MEFC6.3X11
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL
(in US Dollars)
3000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 50NXA33MEFC6.3X11 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 706049 pcs Data papier Lead Forming Codes SpecNXA Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 50V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.248" Dia (6.30mm) Serie NXA
Rimpelstroom @ Lage frequentie 56mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 84mA @ 10kHz
ratings - Polarisatie Bi-Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can
Temperatuur -55°C ~ 105°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 19 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Afstand tussen de draden 0.098" (2.50mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 33µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 33µF toepassingen General Purpose