Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 50SJV22M6.3X8
50SJV22M6.3X8
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 50SJV22M6.3X8 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 50SJV22M6.3X8
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 22UF 20% 50V SMD
(in US Dollars)
900 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 50SJV22M6.3X8 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 22UF 20% 50V SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 50V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Size / Dimension 0.248" Dia (6.30mm) Serie SJV
Rimpelstroom @ Lage frequentie 58mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 87mA @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos Radial, Can - SMD
Temperatuur -40°C ~ 105°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 30 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Afstand tussen de draden -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 22µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 3000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 22µF toepassingen General Purpose