Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 50SKV0.47M4X5.5
50SKV0.47M4X5.5
50SKV0.47M4X5.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 50SKV0.47M4X5.5 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 50SKV0.47M4X5.5
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 0.47UF 20% 50V SMD
(in US Dollars)
2000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 50SKV0.47M4X5.5 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 0.47UF 20% 50V SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 50V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm)
Size / Dimension 0.157" Dia (4.00mm) Serie SKV
Rimpelstroom @ Lage frequentie 4mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 6mA @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos Radial, Can - SMD
Temperatuur -55°C ~ 105°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 19 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Afstand tussen de draden -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.217" (5.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 0.47µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 0.47µF toepassingen General Purpose