Huis > producten > condensatoren > Film condensatoren > 50ST474M3225
50ST474M3225
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 50ST474M3225 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 50ST474M3225
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP FILM 0.47UF 20% 50VDC 1210
(in US Dollars)
2000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 50ST474M3225 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP FILM 0.47UF 20% 50VDC 1210 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 44967 pcs Data papier
Categorie condensatoren Nominale spanning - DC 50V
Nominale spanning - AC - Tolerantie ±20%
Beëindiging Solder Pads Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serie PMLCAP®, ST ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1210 (3225 Metric)
Andere namen 50ST0.47M3225X
50ST0.47M3225X-ND
Temperatuur -55°C ~ 125°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Afstand tussen de draden - Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.063" (1.60mm) Kenmerken -
diëlektrische materiaal Acrylic, Metallized gedetailleerde beschrijving 0.47µF Film Capacitor 50V Acrylic, Metallized 1210 (3225 Metric)
Capaciteit 0.47µF toepassingen DC Link, DC Filtering
Gerelateerde producten
  • Deel#:50ST474M3225X
  • fabrikanten:Rubycon