Huis > producten > condensatoren > Film condensatoren > 50ST474M3225X
50ST474M3225X
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 50ST474M3225X met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 50ST474M3225X
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP FILM 0.47UF 20% 50VDC 1210
(in US Dollars)
2000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 50ST474M3225X Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP FILM 0.47UF 20% 50VDC 1210 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 46350 pcs Data papier
Categorie condensatoren Nominale spanning - DC 50V
Nominale spanning - AC - Tolerantie ±20%
Beëindiging Solder Pads Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serie PMLCAP®, ST ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1210 (3225 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Afstand tussen de draden -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.063" (1.60mm)
Kenmerken - diëlektrische materiaal Acrylic, Metallized
gedetailleerde beschrijving 0.47µF Film Capacitor 50V Acrylic, Metallized 1210 (3225 Metric) Capaciteit 0.47µF
toepassingen DC Link, DC Filtering
Gerelateerde producten
50ST474MB13225 Image
  • Deel#:50ST475M5750
  • fabrikanten:Rubycon
  • Beschrijving:CAP FILM 4.7UF 20% 50VDC 2220
  • Op voorraad:13650
  • Deel#:50ST474M3225
  • fabrikanten:Rubycon
  • Op voorraad:44967
50ST475MD35750 Image
  • Deel#:50ST475M5750X