Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 6.3ZL68MEFCTZ5X7
6.3ZL68MEFCTZ5X7
6.3ZL68MEFCTZ5X7
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 6.3ZL68MEFCTZ5X7 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 6.3ZL68MEFCTZ5X7
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 68UF 20% 6.3V RADIAL
(in US Dollars)
5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 6.3ZL68MEFCTZ5X7 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 68UF 20% 6.3V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1205664 pcs Data papier Lead Forming Codes SpecZL Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 6.3V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.197" Dia (5.00mm) Serie ZL
Rimpelstroom @ Lage frequentie 105mA @ 120Hz ratings -
Polarisatie Polar Packaging Tape & Box (TB)
Verpakking / doos Radial, Can Temperatuur -40°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 26 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.079" (2.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Impedantie 430 mOhms Hoogte - Zittend (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 68µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 68µF toepassingen General Purpose