6.3ZLG100MEFCT56.3X7
6.3ZLG100MEFCT56.3X7
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 6.3ZLG100MEFCT56.3X7 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 6.3ZLG100MEFCT56.3X7
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL
(in US Dollars)
5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 6.3ZLG100MEFCT56.3X7 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 921024 pcs Data papier Lead Forming Codes SpecZLG Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 6.3V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.248" Dia (6.30mm) Serie ZLG
Rimpelstroom @ Lage frequentie 240mA @ 120Hz ratings -
Polarisatie Polar Packaging Tape & Box (TB)
Verpakking / doos Radial, Can Temperatuur -40°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 22 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.098" (2.50mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Impedantie 150 mOhms Hoogte - Zittend (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 100µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 100µF toepassingen General Purpose