Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 6.3ZLG1200MEFC8X20
6.3ZLG1200MEFC8X20
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 6.3ZLG1200MEFC8X20 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 6.3ZLG1200MEFC8X20
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 1200UF 20% 6.3V RADIAL
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 6.3ZLG1200MEFC8X20 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 1200UF 20% 6.3V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 278770 pcs Data papier Lead Forming Codes SpecZLG Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 6.3V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Serie ZLG
Rimpelstroom @ Lage frequentie 960mA @ 120Hz ratings -
Polarisatie Polar Packaging Bulk
Verpakking / doos Radial, Can Temperatuur -40°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 26 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.138" (3.50mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Impedantie 20 mOhms Hoogte - Zittend (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 1200µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 1200µF toepassingen General Purpose