Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 63MXC6800MEFC30X40
63MXC6800MEFC30X40
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 63MXC6800MEFC30X40 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 63MXC6800MEFC30X40
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 6800UF 20% 63V SNAP
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 24981 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 63MXC6800MEFC30X40 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 6800UF 20% 63V SNAP Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 24981 pcs Data papier Lead Forming Codes SpecMXC Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 63V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 1.181" Dia (30.00mm) Serie MXC
Rimpelstroom @ Lage frequentie 3.65A @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 4.1975A @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can - Snap-In
Temperatuur -40°C ~ 105°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 46 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Afstand tussen de draden 0.394" (10.00mm)
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant Hoogte - Zittend (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 6800µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 6800µF toepassingen General Purpose