Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 63MXC8200MEFC30X50
63MXC8200MEFC30X50
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 63MXC8200MEFC30X50 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 63MXC8200MEFC30X50
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 8200UF 20% 63V SNAP
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 35197 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 63MXC8200MEFC30X50 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 8200UF 20% 63V SNAP Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 35197 pcs Data papier Lead Forming Codes SpecMXC Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 63V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 1.181" Dia (30.00mm) Serie MXC
Rimpelstroom @ Lage frequentie 4.04A @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 4.646A @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can - Snap-In
Temperatuur -40°C ~ 105°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 46 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Afstand tussen de draden 0.394" (10.00mm)
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant Hoogte - Zittend (Max) 2.047" (52.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 8200µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 8200µF toepassingen General Purpose