Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 63SGV22M8X10.5
63SGV22M8X10.5
63SGV22M8X10.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 63SGV22M8X10.5 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 63SGV22M8X10.5
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 22UF 20% 63V SMD
(in US Dollars)
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
12500 pcs25000 pcs50000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 63SGV22M8X10.5 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 22UF 20% 63V SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 63V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Size / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Serie SGV
Rimpelstroom @ Lage frequentie 55mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 82.5mA @ 10kHz
ratings AEC-Q200 Polarisatie -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos Radial, Can - SMD
Andere namen 1189-2503-2 Temperatuur -40°C ~ 105°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 26 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden - Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 22µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C Capaciteit 22µF