Huis > producten > condensatoren > Film condensatoren > 63ST103K3216-ND
63ST103K3216-ND
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 63ST103K3216-ND met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 63ST103K3216-ND
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP FILM 0.01UF 10% 63VDC 1206
(in US Dollars)
3000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 63ST103K3216-ND Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP FILM 0.01UF 10% 63VDC 1206 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 100411 pcs Data papier
Categorie condensatoren Nominale spanning - DC 63V
Nominale spanning - AC - Tolerantie ±10%
Beëindiging Solder Pads Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)