Huis > producten > condensatoren > Film condensatoren > 63ST334M3225
63ST334M3225
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 63ST334M3225 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 63ST334M3225
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP FILM 0.33UF 20% 63VDC 1210
(in US Dollars)
2000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 63ST334M3225 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP FILM 0.33UF 20% 63VDC 1210 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 36617 pcs Data papier
Categorie condensatoren Nominale spanning - DC 63V
Nominale spanning - AC - Tolerantie ±20%
Beëindiging Solder Pads Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)