Huis > producten > condensatoren > Film condensatoren > 63ST155MC44532
63ST155MC44532
63ST155MC44532
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 63ST155MC44532 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 63ST155MC44532
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP FILM 1.5UF 20% 63VDC 1812
(in US Dollars)
200 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 63ST155MC44532 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP FILM 1.5UF 20% 63VDC 1812 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 22398 pcs Data papier
Categorie condensatoren Nominale spanning - DC 63V
Nominale spanning - AC - Tolerantie ±20%
Beëindiging Solder Pads Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Serie PMLCAP®, ST ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1812 (4532 Metric)
Andere namen 1189-1839-2 Temperatuur -55°C ~ 125°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 5 (48 Hours)
Afstand tussen de draden - Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.102" (2.60mm) Kenmerken -
diëlektrische materiaal Acrylic, Metallized gedetailleerde beschrijving 1.5µF Film Capacitor 63V Acrylic, Metallized 1812 (4532 Metric)
Capaciteit 1.5µF toepassingen DC Link, DC Filtering