Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 63YXF10MEFCTA5X11
63YXF10MEFCTA5X11
63YXF10MEFCTA5X11
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 63YXF10MEFCTA5X11 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 63YXF10MEFCTA5X11
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 10UF 20% 63V RADIAL
(in US Dollars)
2000 pcs4000 pcs10000 pcs
14000 pcs50000 pcs100000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 63YXF10MEFCTA5X11 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 10UF 20% 63V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1732307 pcs Data papier Lead Forming Codes SpecYXF Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 63V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.197" Dia (5.00mm) Serie YXF
Rimpelstroom @ Lage frequentie 36.54mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 87mA @ 100kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Tape & Box (TB) Verpakking / doos Radial, Can
Andere namen 1189-3784-3
63YXF10MEFCTA5X11-ND
Temperatuur -40°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 19 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.197" (5.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Impedantie 2.3 Ohms Hoogte - Zittend (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 10µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 10µF toepassingen General Purpose