Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 63YXA470MCC12.5X20
63YXA470MCC12.5X20
63YXA470MCC12.5X20
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 63YXA470MCC12.5X20 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 63YXA470MCC12.5X20
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer 63YXA470MCC12.5X20 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4454 pcs Data papier Lead Forming CodesYXA Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 63V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.492" Dia (12.50mm) Serie YXA
Rimpelstroom @ Lage frequentie 700mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 840mA @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can
Temperatuur -55°C ~ 105°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.197" (5.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.846" (21.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 470µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C Capaciteit 470µF