Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 63ZLJ390MGA12.5X20
63ZLJ390MGA12.5X20
63ZLJ390MGA12.5X20
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 63ZLJ390MGA12.5X20 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 63ZLJ390MGA12.5X20
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 390UF 20% 63V RADIAL
(in US Dollars)
500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 63ZLJ390MGA12.5X20 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 390UF 20% 63V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 130873 pcs Data papier Lead Forming Codes SpecZLJ Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 63V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.492" Dia (12.50mm) Serie ZLJ
Rimpelstroom @ Lage frequentie 1.095A @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 1.99A @ 100kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Tape & Box (TB) Verpakking / doos Radial, Can
Temperatuur -40°C ~ 105°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 34 Weeks
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Afstand tussen de draden 0.197" (5.00mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Impedantie 41 mOhms
Hoogte - Zittend (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 390µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Capaciteit 390µF