Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 63ZLJ560MG412.5X30
63ZLJ560MG412.5X30
63ZLJ560MG412.5X30
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 63ZLJ560MG412.5X30 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 63ZLJ560MG412.5X30
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 560UF 20% 63V RADIAL
(in US Dollars)
600 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 63ZLJ560MG412.5X30 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 560UF 20% 63V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 69083 pcs Data papier Lead Forming Codes SpecZLJ Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 63V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.492" Dia (12.50mm) Serie ZLJ
Rimpelstroom @ Lage frequentie 1.518A @ 120Hz ratings -
Polarisatie Polar Packaging Tape & Box (TB)
Verpakking / doos Radial, Can Temperatuur -40°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 22 Weeks Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.197" (5.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Impedantie 28 mOhms Hoogte - Zittend (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 560µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 560µF toepassingen General Purpose