80USG3900MEFCSN25X40
80USG3900MEFCSN25X40
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 80USG3900MEFCSN25X40 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 80USG3900MEFCSN25X40
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 3900UF 20% 80V SNAP
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 80USG3900MEFCSN25X40 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 3900UF 20% 80V SNAP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 35032 pcs Data papier USG Series DatasheetLead Forming Codes Spec
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 80V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.984" Dia (25.00mm) Serie USG
Rimpelstroom @ Lage frequentie 3.62A @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 4.163A @ 100kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can - Snap-In
Andere namen 1189-3951 Temperatuur -40°C ~ 85°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 46 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden 0.394" (10.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 3900µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C Capaciteit 3900µF