Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 80ZLJ470MGC16X25
80ZLJ470MGC16X25
80ZLJ470MGC16X25
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 80ZLJ470MGC16X25 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 80ZLJ470MGC16X25
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 470UF 20% 80V RADIAL
(in US Dollars)
600 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 80ZLJ470MGC16X25 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 470UF 20% 80V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 92073 pcs Data papier Lead Forming Codes SpecZLJ Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 80V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.630" Dia (16.00mm) Serie ZLJ
Rimpelstroom @ Lage frequentie 1.337A @ 120Hz ratings -
Polarisatie Polar Packaging Tape & Box (TB)
Verpakking / doos Radial, Can Temperatuur -40°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 33 Weeks Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.295" (7.50mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Impedantie 38 mOhms Hoogte - Zittend (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 470µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 470µF toepassingen General Purpose