Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 80ZLJ56MT78X16
80ZLJ56MT78X16
80ZLJ56MT78X16
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 80ZLJ56MT78X16 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 80ZLJ56MT78X16
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 56UF 20% 80V RADIAL
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 80ZLJ56MT78X16 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 56UF 20% 80V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 272443 pcs Data papier Lead Forming Codes SpecZLJ Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 80V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Serie ZLJ
Rimpelstroom @ Lage frequentie 390mA @ 120Hz ratings -
Polarisatie Polar Packaging Tape & Box (TB)
Verpakking / doos Radial, Can Temperatuur -40°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 24 Weeks Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.138" (3.50mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Impedantie 200 mOhms Hoogte - Zittend (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 56µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 9000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 56µF toepassingen General Purpose