Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Single > BYW77PI-200RG
BYW77PI-200RG
BYW77PI-200RG
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop BYW77PI-200RG met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer BYW77PI-200RG
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE GEN PURP 200V 25A DOP3I
(in US Dollars)
600 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer BYW77PI-200RG Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE GEN PURP 200V 25A DOP3I Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 50823 pcs Data papier BYW77P,PI-200
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 1.15V @ 40A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 200V Leverancier Device Pakket DOP3I
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -
Reverse Recovery Time (TRR) 50ns Packaging Tube
Verpakking / doos DOP3I-2 Insulated (Straight Leads) Andere namen 497-3808
Bedrijfstemperatuur - aansluiting -40°C ~ 150°C montage Type Through Hole
diode Type Standard gedetailleerde beschrijving Diode Standard 200V 25A Through Hole DOP3I
Current - Reverse Lekkage @ Vr 25µA @ 200V Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) 25A