Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Single > BYW80FP-200
BYW80FP-200
BYW80FP-200
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop BYW80FP-200 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer BYW80FP-200
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE GEN PURP 200V 10A TO220FP
(in US Dollars)
2000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer BYW80FP-200 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE GEN PURP 200V 10A TO220FP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 99818 pcs Data papier BYW80F,FP-200
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 1.15V @ 15A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 200V Leverancier Device Pakket TO-220FPAC
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -
Reverse Recovery Time (TRR) 35ns Packaging Tube
Verpakking / doos TO-220-3 Full Pack Andere namen 497-4187-5
Bedrijfstemperatuur - aansluiting 150°C (Max) montage Type Through Hole
diode Type Standard gedetailleerde beschrijving Diode Standard 200V 10A Through Hole TO-220FPAC
Current - Reverse Lekkage @ Vr 10µA @ 200V Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) 10A