Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Single > BYW98-200RL
BYW98-200RL
BYW98-200RL
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop BYW98-200RL met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer BYW98-200RL
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE GEN PURP 200V 3A DO201AD
(in US Dollars)
3800 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer BYW98-200RL Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE GEN PURP 200V 3A DO201AD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 154313 pcs Data papier BYW98-200
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 1.2V @ 9A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 200V Leverancier Device Pakket DO-201AD
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -
Reverse Recovery Time (TRR) 35ns Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos DO-201AD, Axial Andere namen 497-2497-2
Bedrijfstemperatuur - aansluiting 150°C (Max) montage Type Through Hole
diode Type Standard gedetailleerde beschrijving Diode Standard 200V 3A Through Hole DO-201AD
Current - Reverse Lekkage @ Vr 10µA @ 200V Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) 3A