Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Arrays > BYW99P-200
BYW99P-200
BYW99P-200
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop BYW99P-200 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer BYW99P-200
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE ARRAY GP 200V 15A SOT93
(in US Dollars)
300 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer BYW99P-200 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE ARRAY GP 200V 15A SOT93 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 27162 pcs Data papier BYW99P,PI,W
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 850mV @ 12A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 200V Leverancier Device Pakket SOT-93
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -
Reverse Recovery Time (TRR) 40ns Packaging Tube
Verpakking / doos TO-218-3 Andere namen 497-2691-5
Bedrijfstemperatuur - aansluiting -40°C ~ 150°C montage Type Through Hole
diode Type Standard diode Configuration 1 Pair Common Cathode
gedetailleerde beschrijving Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 200V 15A Through Hole TO-218-3 Current - Reverse Lekkage @ Vr 20µA @ 200V
Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode) 15A