Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > BZW06-342B
BZW06-342B
BZW06-342B
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop BZW06-342B met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer BZW06-342B
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving TVS DIODE 342V 706V DO15
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer BZW06-342B Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving TVS DIODE 342V 706V DO15 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5642 pcs Data papier BZW06-5V8(B)/376(B)
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 342V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 706V Spanning - Onderbreking (Min) 380V
Type Zener Leverancier Device Pakket DO-15
Serie BZW06, TRANSIL™ Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 600W Packaging Tape & Box (TB)
Verpakking / doos DO-204AC, DO-15, Axial Temperatuur -
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5.7A (8/20µs)
Capacitieve @ Frequentie 180pF @ 1MHz Bidirectionele kanalen 1