BZW06-342RL
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop BZW06-342RL met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | BZW06-342RL |
|---|---|
| Fabrikant | STMicroelectronics |
| Beschrijving | TVS DIODE 342V 706V DO15 |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | Get a quote | ||||
- Product parameter
- Data papier
Product parameter
| Onderdeel nummer | BZW06-342RL | Fabrikant | STMicroelectronics |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | TVS DIODE 342V 706V DO15 | Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 4793 pcs | Data papier | BZW06-5V8(B)/376(B) |
| Categorie | Circuit Protection | Spanning - Reverse Standoff (type) | 342V |
| Spanning - Spanning (Max) @ Ipp | 706V | Spanning - Onderbreking (Min) | 380V |
| Unidirectionele kanalen | 1 | Type | Zener |
| Leverancier Device Pakket | DO-15 | Serie | BZW06, TRANSIL™ |
| Power Line Protection | No | Power - Peak Pulse | 600W |
| Packaging | Tape & Reel (TR) | Verpakking / doos | DO-204AC, DO-15, Axial |
| Temperatuur | - | montage Type | Through Hole |
| Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 5.7A (8/20µs) | Capacitieve @ Frequentie | 360pF @ 1MHz |