Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > BZW50-150B
BZW50-150B
BZW50-150B
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop BZW50-150B met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer BZW50-150B
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving TVS DIODE 150V 343V R-6
(in US Dollars)
100 pcs300 pcs500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer BZW50-150B Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving TVS DIODE 150V 343V R-6 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 67979 pcs Data papier BZW50-10, B,180, B
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 150V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 343V Spanning - Onderbreking (Min) 166V
Type Zener Leverancier Device Pakket R-6
Serie BZW50, TRANSIL™ Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 5000W (5kW) Packaging Tape & Box (TB)
Verpakking / doos R6, Axial Andere namen 497-12477-3
BZW50-150B-ND
BZW50150B
Temperatuur - montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 30 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 175A (8/20µs)
Capacitieve @ Frequentie 850pF @ 1MHz Bidirectionele kanalen 1