Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > BZW50-150RL
BZW50-150RL
BZW50-150RL
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop BZW50-150RL met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer BZW50-150RL
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving TVS DIODE 150V 343V R-6
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer BZW50-150RL Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving TVS DIODE 150V 343V R-6 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 65975 pcs Data papier BZW50-10, B,180, B
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 150V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 343V Spanning - Onderbreking (Min) 166V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket R-6 Serie BZW50, TRANSIL™
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 5000W (5kW)
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos R6, Axial
Temperatuur - montage Type Through Hole
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 175A (8/20µs) Capacitieve @ Frequentie 1700pF @ 1MHz