Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > BZW50-68RL
BZW50-68RL
BZW50-68RL
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop BZW50-68RL met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer BZW50-68RL
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving TVS DIODE 68V 157V R-6
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer BZW50-68RL Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving TVS DIODE 68V 157V R-6 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 39075 pcs Data papier BZW50-10, B,180, B
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 68V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 157V Spanning - Onderbreking (Min) 75.6V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket R-6 Serie BZW50, TRANSIL™
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 5000W (5kW)
Packaging Cut Tape (CT) Verpakking / doos R6, Axial
Andere namen 497-12482-1
BZW5068RL
Temperatuur -
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 382A (8/20µs)
Capacitieve @ Frequentie 3000pF @ 1MHz Base Part Number BZW50