Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > DSL02-010SC5
DSL02-010SC5
DSL02-010SC5
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop DSL02-010SC5 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer DSL02-010SC5
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving TVS DIODE 10V 24V SOT23-5L
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer DSL02-010SC5 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving TVS DIODE 10V 24V SOT23-5L Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 162010 pcs Data papier DSL02 BriefDSL02 Datasheet
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 10V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 24V Spanning - Onderbreking (Min) 11V
Type Zener Leverancier Device Pakket SOT-23-5L
Serie DSL Power Line Protection No
Power - Peak Pulse - Packaging Original-Reel®
Verpakking / doos SC-74A, SOT-753 Andere namen 497-13990-6
Temperatuur -40°C ~ 125°C (TJ) montage Type Surface Mount
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 24A (8/20µs) Capacitieve @ Frequentie -