Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > DSL04-024SC6
DSL04-024SC6
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop DSL04-024SC6 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer DSL04-024SC6
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving TVS DIODE 24V SOT23-6
(in US Dollars)
3000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer DSL04-024SC6 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving TVS DIODE 24V SOT23-6 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 207788 pcs Data papier DSL04 Datasheet
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 24V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp - Spanning - Onderbreking (Min) -
Type Zener Leverancier Device Pakket SOT-23-6
Serie - Power Line Protection No
Power - Peak Pulse - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos SOT-23-6 Temperatuur -55°C ~ 125°C (TJ)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 15A
Capacitieve @ Frequentie 3pF @ 1MHz Bidirectionele kanalen 1