LD39080DT33-R
LD39080DT33-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop LD39080DT33-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer LD39080DT33-R
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IC REG LINEAR 3.3V 800MA DPAK
(in US Dollars)
1 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer LD39080DT33-R Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IC REG LINEAR 3.3V 800MA DPAK Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 68032 pcs Data papier LD39080
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Spanningsuitval (Max) 0.3V @ 800mA
Spanning - Uitgang (Min / Vast) 3.3V Voltage - Output (Max) -
Voltage - Input (Max) 6V Leverancier Device Pakket DPAK
Serie - Beschermingsfuncties Over Current, Over Temperature, Short Circuit
Packaging Original-Reel® Verpakking / doos TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
PSRR 65dB ~ 55dB (120Hz ~ 1kHz) Output Type Fixed
Uitgangsconfiguratie Positive Andere namen 497-6015-6
Temperatuur -40°C ~ 125°C Aantal Regulators 1
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant gedetailleerde beschrijving Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 800mA DPAK
Actueel - Quiescent (Iq) 2.5mA Current - Output 800mA