LD39080PT18-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop LD39080PT18-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer LD39080PT18-R
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IC REG LINEAR 1.8V 800MA PPAK
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer LD39080PT18-R Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IC REG LINEAR 1.8V 800MA PPAK Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 78124 pcs Data papier LD39080
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Spanningsuitval (Max) 0.3V @ 800mA
Spanning - Uitgang (Min / Vast) 1.8V Voltage - Output (Max) -
Voltage - Input (Max) 6V Leverancier Device Pakket PPAK
Serie - Beschermingsfuncties Over Current, Over Temperature, Short Circuit
Packaging Original-Reel® Verpakking / doos TO-252-5, DPak (4 Leads + Tab), TO-252AD
PSRR - Output Type Fixed
Uitgangsconfiguratie Positive Andere namen 497-6016-6
Temperatuur -40°C ~ 125°C Aantal Regulators 1
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant gedetailleerde beschrijving Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 800mA PPAK
Actueel - Quiescent (Iq) 2.5mA Current - Output 800mA