LDL112PU18R
LDL112PU18R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop LDL112PU18R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer LDL112PU18R
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IC REG LINEAR 1.8V 1.2A 6DFN
(in US Dollars)
3000 pcs6000 pcs15000 pcs30000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer LDL112PU18R Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IC REG LINEAR 1.8V 1.2A 6DFN Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Spanningsuitval (Max) 0.6V @ 1.2A
Spanning - Uitgang (Min / Vast) 1.8V Voltage - Output (Max) -
Voltage - Input (Max) 5.5V Leverancier Device Pakket 6-DFN (2x2)
Serie - Beschermingsfuncties Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 6-WFDFN Exposed Pad
PSRR 57dB (1kHz) Output Type Fixed
Uitgangsconfiguratie Positive Andere namen 497-15930-2
Temperatuur -40°C ~ 125°C (TJ) Aantal Regulators 1
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 40 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
gedetailleerde beschrijving Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 1.2A 6-DFN (2x2) Current - Supply (Max) 400µA
Actueel - Quiescent (Iq) 70µA Current - Output 1.2A