LDL112D33R
LDL112D33R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop LDL112D33R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer LDL112D33R
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IC REG LINEAR 3.3V 1.2A 8SO
(in US Dollars)
2500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer LDL112D33R Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IC REG LINEAR 3.3V 1.2A 8SO Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Spanningsuitval (Max) 0.6V @ 1.2A
Spanning - Uitgang (Min / Vast) 3.3V Voltage - Output (Max) -
Voltage - Input (Max) 5.5V Leverancier Device Pakket 8-SO
Serie - Beschermingsfuncties Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
PSRR 57dB (1kHz) Output Type Fixed
Uitgangsconfiguratie Positive Andere namen 497-15929-2
Temperatuur -40°C ~ 125°C (TJ) Aantal Regulators 1
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant gedetailleerde beschrijving Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1.2A 8-SO
Current - Supply (Max) 400µA Actueel - Quiescent (Iq) 70µA
Current - Output 1.2A Beheersfuncties Enable