LK112M55TR
LK112M55TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop LK112M55TR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer LK112M55TR
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IC REG LINEAR 5.5V 150MA SOT23-5
(in US Dollars)
6000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer LK112M55TR Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IC REG LINEAR 5.5V 150MA SOT23-5 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 306032 pcs Data papier LK112xx
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Spanningsuitval (Max) 0.35V @ 150mA
Spanning - Uitgang (Min / Vast) 5.5V Voltage - Output (Max) -
Voltage - Input (Max) 14V Leverancier Device Pakket SOT-23-5
Serie - Beschermingsfuncties Over Current, Over Temperature
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos SC-74A, SOT-753
PSRR 55dB (400Hz) Output Type Fixed
Uitgangsconfiguratie Positive Temperatuur -30°C ~ 125°C
Aantal Regulators 1 montage Type Surface Mount
gedetailleerde beschrijving Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5.5V 150mA SOT-23-5 Actueel - Quiescent (Iq) 250µA
Current - Output 150mA Beheersfuncties Enable