LK112SM27TR
LK112SM27TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop LK112SM27TR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer LK112SM27TR
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IC REG LINEAR 2.7V 200MA SOT23-5
(in US Dollars)
3000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer LK112SM27TR Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IC REG LINEAR 2.7V 200MA SOT23-5 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 123003 pcs Data papier LK112Sxx
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Spanningsuitval (Max) 0.5V @ 200mA
Spanning - Uitgang (Min / Vast) 2.7V Voltage - Output (Max) -
Voltage - Input (Max) 14V Leverancier Device Pakket SOT-23-5
Serie - Beschermingsfuncties Over Current, Over Temperature
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos SC-74A, SOT-753
PSRR 55dB (400Hz) Output Type Fixed
Uitgangsconfiguratie Positive Temperatuur -40°C ~ 125°C
Aantal Regulators 1 montage Type Surface Mount
gedetailleerde beschrijving Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.7V 200mA SOT-23-5 Actueel - Quiescent (Iq) 250µA
Current - Output 200mA Beheersfuncties Enable