Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > SM15T15A
SM15T15A
SM15T15A
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SM15T15A met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SM15T15A
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving TVS DIODE 12.8V 27.2V SMC
(in US Dollars)
2500 pcs5000 pcs12500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SM15T15A Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving TVS DIODE 12.8V 27.2V SMC Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 224203 pcs Data papier SM15T
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 12.8V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 27.2V Spanning - Onderbreking (Min) 14.3V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket SMC Serie SM15T, TRANSIL™
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos DO-214AB, SMC
Andere namen 497-7862-2
SM15T15A-ND
Temperatuur -55°C ~ 150°C (TJ)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 368A (8/20µs)