Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > SM15T15CA
SM15T15CA
SM15T15CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SM15T15CA met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SM15T15CA
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving TVS DIODE 12.8V 27.2V SMC
(in US Dollars)
2500 pcs5000 pcs12500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SM15T15CA Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving TVS DIODE 12.8V 27.2V SMC Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 199499 pcs Data papier SM15T
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 12.8V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 27.2V Spanning - Onderbreking (Min) 14.3V
Type Zener Leverancier Device Pakket SMC
Serie SM15T, TRANSIL™ Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos DO-214AB, SMC Andere namen 497-7863-2
SM15T15CA-ND
Temperatuur -55°C ~ 150°C (TJ) montage Type Surface Mount
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 368A (8/20µs) Capacitieve @ Frequentie -