Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > SM15T33AY
SM15T33AY
SM15T33AY
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SM15T33AY met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SM15T33AY
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving TVS DIODE 28.2V 59V SMC
(in US Dollars)
2500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SM15T33AY Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving TVS DIODE 28.2V 59V SMC Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 140005 pcs Data papier SM15TY
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 28.2V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 59V Spanning - Onderbreking (Min) 31.4V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket SMC Serie Automotive, AEC-Q101, SM15TY, TRANSIL™
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos DO-214AB, SMC
Andere namen 497-10901-2 Temperatuur -40°C ~ 150°C (TJ)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 169A (8/20µs)