Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > SM15T33CA
SM15T33CA
SM15T33CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SM15T33CA met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SM15T33CA
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving TVS DIODE 28.2V 59V SMC
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SM15T33CA Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving TVS DIODE 28.2V 59V SMC Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 139663 pcs Data papier SM15T
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 28.2V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 59V Spanning - Onderbreking (Min) 31.4V
Type Zener Leverancier Device Pakket SMC
Serie SM15T, TRANSIL™ Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Cut Tape (CT)
Verpakking / doos DO-214AB, SMC Andere namen 497-7872-1
Temperatuur -55°C ~ 150°C (TJ) montage Type Surface Mount
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 169A (8/20µs) Capacitieve @ Frequentie -