Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > SMA6F12AVCL
SMA6F12AVCL
SMA6F12AVCL
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SMA6F12AVCL met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SMA6F12AVCL
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving TVS DIODE 12V 22.9V SMAFLAT
(in US Dollars)
10000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SMA6F12AVCL Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving TVS DIODE 12V 22.9V SMAFLAT Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 333725 pcs Data papier SMA6F
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 12V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 22.9V Spanning - Onderbreking (Min) 13.2V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket SMAflat Serie SMA6F, TRANSIL™
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 600W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos DO-221AC, SMA Flat Leads
Andere namen 497-8758-2 Temperatuur -55°C ~ 175°C (TJ)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 157A (8/20µs)