Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > SMA6F13A-TR
SMA6F13A-TR
SMA6F13A-TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SMA6F13A-TR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SMA6F13A-TR
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving TVS DIODE 13VWM 23.9VC SMAFLAT
(in US Dollars)
10000 pcs30000 pcs50000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SMA6F13A-TR Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving TVS DIODE 13VWM 23.9VC SMAFLAT Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 480315 pcs Data papier SMA6F
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 1
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 14.4V Spanning - Onderbreking (Min) 13V
Voltage - Breakdown SMAflat Type Zener
Serie SMA6F, TRANSIL™ RoHS Status Tape & Reel (TR)
Ripple Current - lage frequentie General Purpose Power Line Protection 600W
Power - Peak Pulse 147A (8/20µs) Polarisatie DO-221AC, SMA Flat Leads
Andere namen 497-8759-2
SMA6F13ATR
Temperatuur -55°C ~ 175°C (TJ)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks Fabrikant Onderdeelnummer SMA6F13A-TR
Beschrijving TVS DIODE 13VWM 23.9VC SMAFLAT Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 23.9V