Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Single > SMBYT01-400
SMBYT01-400
SMBYT01-400
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SMBYT01-400 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SMBYT01-400
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE GEN PURP 400V 1A SMB
(in US Dollars)
7500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SMBYT01-400 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE GEN PURP 400V 1A SMB Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 484511 pcs Data papier SMBYT01
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 1.5V @ 1A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 400V Leverancier Device Pakket SMB
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -
Reverse Recovery Time (TRR) 60ns Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos DO-214AA, SMB Andere namen 497-3147-2
Bedrijfstemperatuur - aansluiting -40°C ~ 150°C montage Type Surface Mount
diode Type Standard gedetailleerde beschrijving Diode Standard 400V 1A Surface Mount SMB
Current - Reverse Lekkage @ Vr 10µA @ 400V Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) 1A