Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Single > SMBYW02-200
SMBYW02-200
SMBYW02-200
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SMBYW02-200 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SMBYW02-200
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE GEN PURP 200V 2A SMB
(in US Dollars)
1 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SMBYW02-200 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE GEN PURP 200V 2A SMB Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 72155 pcs Data papier SMBYW02-200
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 1.25V @ 6A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 200V Leverancier Device Pakket SMB (DO-214AA)
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -
Reverse Recovery Time (TRR) 35ns Packaging Cut Tape (CT)
Verpakking / doos DO-214AA, SMB Andere namen 497-2511-1
SMBYW02200
Bedrijfstemperatuur - aansluiting 150°C (Max) montage Type Surface Mount
diode Type Standard gedetailleerde beschrijving Diode Standard 200V 2A Surface Mount SMB (DO-214AA)
Current - Reverse Lekkage @ Vr 10µA @ 200V Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) 2A