Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Thyristors > SMP2600SCMC
SMP2600SCMC
SMP2600SCMC
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SMP2600SCMC met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SMP2600SCMC
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving THYRISTOR 260V 400A SMB
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SMP2600SCMC Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving THYRISTOR 260V 400A SMB Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 122320 pcs Data papier SMP-0SCMC
Categorie Circuit Protection Voltage - On State 3V
Voltage - Off State 260V Voltage - Doorslagstroom 300V
Serie SMP, TRISIL™ Packaging Cut Tape (CT)
Verpakking / doos DO-214AA, SMB Andere namen 497-14526-1
Aantal elementen 1 montage Type Surface Mount
Current - Peak Pulse (8 / 20μs) 400A Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 100A
Current - Hold (IH) 150mA Capaciteit 40pF