Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Thyristors > SMP30-130
SMP30-130
SMP30-130
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SMP30-130 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SMP30-130
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving TRISIL 130V BIDIRECT SMA
(in US Dollars)
5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SMP30-130 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving TRISIL 130V BIDIRECT SMA Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 205700 pcs Data papier SMP30
Categorie Circuit Protection Voltage - Off State 130V
Voltage - Doorslagstroom 176V Serie SMP, TRISIL™
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos DO-214AC, SMA
Aantal elementen 1 montage Type Surface Mount
Current - Peak Pulse (8 / 20μs) 70A Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 30A
Current - Hold (IH) 150mA Capaciteit 30pF